Załóż worek na grzejnik
fot. shareinfo.pl

Załóż worek na grzejnik, a efekty będą rewelacyjne. Dzięki temu patentowi kurz zniknie w kilka minut, a grzejnik będzie jak nowy. 

Grzejnik często myjemy z zewnątrz, ale jego wnętrze zazwyczaj potrzebuje tego bardziej. To właśnie tam zbiera się największe skupisko kurzu i pajęczyn. Ciężko jest wyczyścić to miejsce ze względu na konstrukcję. Jest jednak na to rewelacyjny sposób z wykorzystaniem worka na śmieci i suszarki do włosów. Sprawdź i wypróbuj!

Załóż worek na grzejnik. Będzie czysty jak nowy

Worek na śmieci nakłuj igłą, następnie załóż na grzejnik od dolnej strony, by jego część była idealnie pokryta. Weź suszarkę do włosów, a potem przystaw prostopadle od góry i włącz.

Powietrze z suszarki zadziała niczym odkurzacz, ponieważ spowoduje, że cały kurz i zabrudzenia zostaną przetransportowane do worka na dole grzejnika. To świetny sposób na wyczyszczenie jego wnętrza. Cały kurz wpadnie do worka nie brudząc całego mieszkania.

Ten trik jest niezwykle skuteczny, ale jest też na to inny sposób. Wystarczy, że kupisz specjalną szczotkę do czyszczenia grzejników. Kosztuje grosze, a efekty są niesamowite. Kupisz ją tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę