REKLAMA

fot. Google Maps

W centrum handlowym w Jeleniej Górze, ostrym narzędziem został ugodzony mężczyzna. Sprawca następnie zbiegł, co zmusiło policję do zorganizowania obławy, która trwała kilka godzin. Akcja zakończyła się sukcesem – podał „Fakt”.

REKLAMA

Do krwawego zdarzenia doszło w Galerii Handlowej Nowy Rynek w Jeleniej Górze. Około południa w sobotę 27-letni mężczyzna ugodził nożem 31-latka. Starszy mężczyzna trafił do szpitala. W międzyczasie z centrum handlowego ulotnił się nożownik. Lokalna policja rozpoczęła poszukiwania.

Sprawca nieacieszył się długo „życiem uciekiniera”. Jeszcze przed godziną 17 funkcjonariusze aresztowali nożownika i doprowadzili do aresztu. Został schwytany na terenie miasta. Policja nie podaje bardziej szczegółowych informacji ze względu na dobro śledztwa.

REKLAMA

„Zatrzymany to mężczyzna w wieku 27 lat bez stałego miejsca zamieszkania. Podejrzany o dokonanie tego czynu prawdopodobnie znał ofiarę” – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w rozmowie z „Faktem”.

Po przetransportowaniu 31-latka do szpitala okazało się, że nic nie zagraża jego życiu – stan jest stabilny. „Fakt” dowiedział się, że poszkodowany także nie posiada stałego miejsca pobytu w Polsce. Według nieoficjalnych informacji 27-letni sprawca to Ukrainiec.

REKLAMA

REKLAMA