Zanurz w tym szczoteczkę od tuszu. Efekt 3x grubszych i dłuższych rzęs

malowanie rzęs
fot. screen Youtube / Top 10 All Info

Wiele kobiet chciałoby mieć gęste, długie i intensywnie ciemne rzęsy. Uzyskanie zdumiewającego rezultatu jest prawdę mówiąc prostsze niż mogłoby się wydawać – wystarczy pójść do kosmetyczki albo zaopatrzyć się w sztuczny odpowiednik rzęs, który należy tylko przykleić. Okazuje się, że ani pierwsze, ani drugie rozwiązanie wcale nie jest konieczne, by cieszyć pięknymi rzęsami. Trzecia metoda bije na głowę obydwie. O co w niej chodzi?

REKLAMA

Dzięki prostej, naturalnej sztuczce pogrubisz rzęsy. Efekt jak z salonu piękności

Swój patent na grubsze, pełnowymiarowe rzęsy zdradziła wizażystka i jednocześnie użytkowniczka Instagrama – Isabela Felippi. Jej profil to kopalnia porad urodowych. Ekspertka zdradza fenomenalny trik na rzęsy jak z salonu piękności. Jej metoda jest bardzo prosta, o czym za chwilę sam się przekonasz.

Jeśli chcesz uzyskać efekt wow, zaopatrz się oczywiście w maskarę, a także 2 produkty z tej samej półki, czyli sypki puder i korektor. Najpierw nanosisz na rzęsy korektor, który odegra rolę bazy. Gdy wyschnie, możesz działać dalej. Zanurz szczoteczkę w sproszkowanym pudrze (wsyp odrobinę na płytkę), a następnie znów w tuszu i zwinnym ruchem maluj nią rzęsy. Wydatną różnicę dostrzeżesz gołym okiem.

Domowe sposoby na dłuższe rzęsy

Dbaj o rzęsy, a być może nie będziesz musiał korzystać z powyższej wskazówki od makijażystki. Pod koniec dnia starannie usuwaj cały makijaż z twarzy. Z okolicy oczu zmyj pozostałości tuszu obecnego na włoskach. Po wykonanym demakijażu możesz zaaplikować na rzęsy olejek rycynowy (minimalną ilość nanieś bezpośrednio przed snem). Efekty takiej kuracji zauważysz już po 14 dniach regularnego stosowania. Dodatkowo olejek możesz aplikować na brwi. Dzięki temu poprawisz ich kondycję.

REKLAMA

Podziel się: