REKLAMA

Ciężarówka
Fot. Pixabay.com

Do niezwyklego groźnego zdarzenia doszło w województwie pomorskim, gdzie jadąca ciężarówka najechała na mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala z licznymi obrażeniami ciała, a policja rozpoczęła wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 24 listopada w godzinach wieczornych na ulicy Krzywoustego w Lęborku w województwie pomorskim. Jak ustaliła policja, mężczyzna w pewnym momencie się zatoczył i upadł na jezdnię, po czym najechała na niego ciężarówka.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ulicy Krzywoustego w Lęborku ciężarówka potrąciła pieszego. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna, który szedł chodnikiem, w pewnym momencie zatoczył się i upadł na jezdnię. Po chwili najechała na niego ciężarówka, zahaczając go elementami podwozia. Pieszy z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala – powiedziała dla tvn24, starsza aspirant Marta Szałkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

REKLAMA

Tuż po przetransportowaniu poszkodowanego mężczyzny do szpitala, lekarze pobrali od niego próbkę krwi pod kątem zbadania jej na obecność alkoholu. Wyniki wykazały, że w organizmie miał blisko cztery promile.

Oficer prasowa lęborskiej policji przekazała ponadto, że kierujący ciężarówką w momencie pechowego zdarzenia był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego wypadku.

REKLAMA

REKLAMA