Twitter | Visegrád 24

W Internecie coraz większą popularnością cieszy się zdjęcie, na którym widać dowód na nieudolność działań rosyjskich wojsk. Kilku żołnierzy weszło do windy, podczas gdy Ukraińcy odcięli prąd w budynku. Agresorzy utknęli.

Od ponad tygodnia w sieci można znaleźć mnóstwo materiałów dokumentujących wydarzenia w Ukrainie. Coraz więcej z nich dotyczy nieudolności, jaką niemal na każdym kroku wykazują się rosyjscy żołnierze.

Zdjęcie z monitoringu w windzie zostało zamieszczone przez portal Visegard 24. Widać na nim pięciu żołnierzy, którzy chcieli dostać się na dach budynku, aby dokonać rozpoznania terenu. Ich starania zostały jednak udaremnione.

Zanim Rosjanie zdążyli dojechać na dach, Ukraińcy wyłączyli zasilanie w budynku, przez co winda stanęła. Żołnierze utknęli w windzie i nie mieli możliwości ewakuacji. Przy okazji zrobiono im zdjęcie.

Zdjęcie z monitoringu stało się hitem w sieci. Na Twitterze polubiło je ponad 105 tysięcy osób, a ponad 20 tysięcy kolejnych podało dalej. Wielu komentujących nie mogło uwierzyć w nieudolność Rosjan.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę