Ziobro jest w złym stanie zdrowia. „Rokowania są trudne”

Zbigniew Ziobro
Fot.Facebook.com/MinisterstwoSprawiedliwosci

Do mediów trafiły najnowsze informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry. Poseł Suwerennej Polski Michał Wójcik przekazał, że ma zaawansowaną postać nowotworu przełyku, natomiast „rokowania są trudne”.

REKLAMA

Wójcik opisał ze szczegółami stan zdrowia Ziobry w rozmowie z radiem RMF24. Odpowiedział na pytanie, czy ten pojawi się na przesłuchaniu przed komisją ws. Pegasusa. – Tak, i nawet powiem więcej: pan minister Zbigniew Ziobro sam poprosił, by był przesłuchiwany. To my składaliśmy wniosek, żeby go przesłuchać – powiedział.

Poseł dodał, że ostatnią rozmowę z byłym ministrem sprawiedliwości odbył wczoraj. – Jest bardzo ciężko chory, czeka go ciężka operacja niebawem. Sam minister Ziobro jest jednak gotowy przekazać różne informacje i zobaczy pan, jakie manipulacje stosował obecny obóz władzy – przyznał.

REKLAMA

Wójcik zdradził stan zdrowia Zbigniew Ziobry

W dalszej części wypowiedzi Wójcik opisał, jak wygląda aktualnie stan zdrowia Zbigniewa Ziobry. – Ma zaawansowaną postać nowotworu przełyku. Rokowania są trudne. W momencie, gdy diagnozowano nowotwór, były przerzuty – zdradził.

Poseł Suwerennej Polski dodał jeszcze więcej szczegółów. – Na pewno nie jest faworytem w tej walce. Jest po trzeciej dawce chemioterapii, radioterapii, przed operacją, ale chce stanąć przed komisją – przyznał.

REKLAMA

Podziel się: