kuchenne rewolucje
fot. screen Kuchenne Rewolucje

Zmarła uczestniczka programu „Kuchenne Rewolucje” emitowanego w TVN. W sprawie jej śmierci głos zabrała prowadząca, Magda Gessler, która opublikowała posty w portalach społecznościowych.

Producenci programu „Kuchenne Rewolucje” przekazali smutną wiadomość. We wrześniu odeszła jedna z jego uczestniczek, pani Marzenna. Pracowała ona w restauracji w Gorzowie Wielkopolskim. „Dzisiejszy odcinek dedykujemy pani Marzennie, która zmarła 20 września” – poinformowano na Instagramie Kuchennych Rewolucji 18 listopada zapraszając również na odcinek, w którym wystąpiła kobieta.

O pani Marzenie napisała także Magda Gessler, która opublikowała kilka postów poświęconych kucharce. „W Gorzowie Wielkopolskim spotkałam nadzwyczajną osobę Marzennę.. dobrą, skromną i z wielkim talentem!!” – czytamy we wpisie prowadzącej „Kuchenne Rewolucje”.

„Koncepty barów mlecznych to wspaniała forma karmienia. Być może pierwszy raz w kuchennych nie zmieniłam nazwy miejsca.. Zostawiłam Bar Mleczny „Agata”.. dodałam tylko „…od 1965” czyli od roku powstania. Bo to miejsce kultowe …historia Gorzowa. Historia wielu ludzi. Nie chciałam wymazywać przeszłości, tylko ją wydobyć od nowa. Udało się a w nagrodę otrzymałam talent – odkryłam Marzennę!” – dodała Magda Gessler.

„BRAK SŁÓW…KU PAMIĘCI SZEFOWEJ KUCHNI PANI MARZENNY” – napisała znana restauratorka w kolejnym wpisie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę