zmiana operatora

Czy przeniesienie numeru do innego operatora zawsze musi wiązać się z szeregiem formalności i innymi trudnościami? Nie z operatorem OTVARTA. Sprawdź, dlaczego warto zmienić operatora, zostawiając przy okazji swój numer.

Abonament OTVARTA – zostań przy numerze, zmień wysokość rachunków na niższe

Zmiany operatora zwykle doświadczamy w momencie, gdy dotychczasowa umowa dobiega końca, a my, rozpoczynając analizę rynku telekomunikacyjnego, zdajemy sobie ze zdziwieniem sprawę, że obecnie za ten sam pakiet możemy płacić nawet o połowę mniej. Cena usługi abonamentu telefonicznego z internetem mobilnym to istotny czynnik warunkujący wybór dostawcy, jednak dla wielu z nas pozostawienie tego samego numeru jest istotniejsze. W końcu my sami przyzwyczailiśmy się do niego, podobnie jak nasza rodzina, przyjaciele i partnerzy biznesowi.

Na szczęście zmieniając operatora na OTVARTA nie musimy obawiać się otrzymania innego numeru telefonu. Zmiana oferty na lepszą – nie tylko bardziej dopasowaną do naszych potrzeb, ale również tańszą – wiązać się będzie z zatrzymaniem tego samego numeru, który dostaliśmy od poprzedniego operatora.

Pakiet internetowy w technologii 5G – najlepszy standard dostępny w OTVARTA

Zmiana operatora telefonicznego przy jednoczesnym pozostawieniu numeru to nie tylko perspektywa obniżenia swoich miesięcznych kosztów z tytułu tej usługi. To także potencjał do skorzystania z dobrodziejstw najnowszego standardu internetowego 5G. OTVARTA, jako jeden z pierwszych, udostępnił swoim klientom najszybszy internet 5G już w pierwszej połowie 2020 roku. Od tego czasu tysiące klientów mogą chwalić się stabilnym, szybkim i niezwykle przepustowym łączem internetowym gdziekolwiek się znajdują.

Czy 5G to standard powszechnie dostępny w całej Polsce? Obecnie tak. Zaawansowana infrastruktura obejmuje już wszystkie województwa, a to wcale nie koniec. Do 2025 roku 5G ma objąć cały obszar Polski i dodatkowo zwiększyć swoją szybkość – w dłuższej perspektywie nawet do kilku gigabajtów na sekundę. Zaledwie kilka minut dzieli nas od tego, by zmienić operatora i zapewnić sobie pełen dostęp do internetu 5G w smartfonie.

Zmień operatora i ciesz się elastycznymi warunkami umowy

Czy zmiana operatora musi zawsze oznaczać konieczność wiązania się kolejną, długą umową abonamentową? Wciąż zdecydowana większość firm oferuje klientom roczne lub dwuletnie umowy, które muszą być zrealizowane pod groźbą egzekucji kar umownych. Dla klienta to sytuacja patowa, która zmusza go do regulowania tej samej, a po upływie kilku miesięcy wysoce nieopłacalnej, kwoty za usługi, które moglibyśmy teraz mieć znacznie taniej.

Rozwiązanie? OTVARTA i możliwość zakupu abonamentu bez zmiany numeru. Co szczególnego w zakresie długości umowy przygotował dla nas operator? Nieokreślony czas współpracy. Oznacza to, że w każdym momencie, z uwzględnieniem 1 miesiąca wypowiedzenia możemy zmienić pakiet lub zdecydować się na rezygnację z usług. To elastyczność, której wcześniej nie byliśmy w stanie doświadczyć u żadnego innego dostawcy usług telefonicznych.

Promocja na aktywację – zmień numer za 1 zł

Zmiana operatora abonamentu telefonicznego na tańszego to w zdecydowanej większości sytuacji dobra decyzja, która jednak wiąże się z dodatkowymi kosztami. Przykładem takiego wydatku jest opłata aktywacyjna, która może kosztować od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Wielokrotnie to właśnie opłata aktywacyjna zniechęca nas do podjęcia decyzji o zmianie operatora, nawet w przypadku, gdy operator zapewnia pozostawienie numeru.

W OTVARTA do końca grudnia trwa promocja, dzięki której możemy uzyskać lepszą ofertę nawet za 1 złoty! To zatem doskonała okazja do tego, by zmienić ofertę dla całej rodziny i przenieść kilka numerów do OTVARTA w promocyjnej cenie aktywacji.

OTVARTA – sprawdzony sposób na niższe rachunki

Szukasz taniego abonamentu i jednocześnie zależy Ci na pozostawieniu tego samego numeru? OTVARTA – jeden z operatorów, który jako pierwszy wdrożył w swojej ofercie internet 5G, już teraz zapewnia nam możliwość promocyjnej aktywacji nowych numerów, nawet za 1 zł.

Jeśli zależy Ci na niższych rachunkach, dostępie do bogatych pakietów i bezterminowej umowy na abonament, oferta OTVARTA trafi w Twoje gusta.