Tomasz Dedek obraził Beatę Szydło pod jej postem na Twitterze
Fot. Twitter.com/BeataSzydlo

Znany polski aktor filmowy i serialowy zaatakował słownie byłą premier Beatę Szydło! Gwiazdor m.in.  „Rodziny Zastępczej” oraz „M jak Miłość” Tomasz Dedek wdał się w twitterową pyskówkę z byłą szefową rządu Zjednoczonej Prawicy. Aktor „wysłał” Szydło „do obory”. Mówił też „piętach i gaciach”! Czy tak wypada osobie publicznej?

Tomasz Dedek – dobrze znany polski aktor filmowy i serialowy – nie gryzł się w język pod wpisem Beaty Szydło w serwisie Twitter. Gwiazdor kojarzony z takich seriali, jak „M jak Miłość” i „Rodzina Zastępcza” oraz filmów „Poranek Kojota” i „Pieniądze to nie wszystko” słynie ostatnio z niechęci do Prawa i Sprawiedliwości. Na kontach w mediach społecznościowych, należących do Dedka, można zobaczyć wiele wpisów, w których bezpardonowo krytykuje posunięcia dzisiejszej władzy.

Tomasz Dedek przesadził? Pod wpisem Beaty Szydło aktorowi puściły hamulce!

Tym razem gwiazdor mógł przekroczyć pewną delikatną granicę. Pod wpisem Beaty Szydło kompletni puściły mu hamulce. Była premier opublikowała post, w którym – wydaje się – miała nadzieję wbić szpilę swojemu koledze z PiSu, premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, jednocześnie krytykując rząd Donalda Tuska.

„Donald Tusk i członkowie jego Rady Gospodarczej długo naradzali się, jak „naprawić” system emerytalny w Polsce. Skończyło się to wprowadzeniem rozwiązań najbardziej dotkliwych dla obywateli” – napisała była premier Beata Szydło.

W ogniu dyskusji, która wybuchła pod wpisem, pojawił się komentarz aktora. „A ty pięty wyszorowałaś, gacie wyprałaś, to do obory krowy doić” – napisał pod postem Szydło Tomasz Dedek.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!