Żona posła PiS uderzona przez „Królową Życia”! „Jeszcze zarazisz mnie HIV-em”

Marianna Schreiber uderzona na konferencji gali Clout MMA
fot. YouTube /
CLOUT MMA

Celebrycka kariera żony byłego ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera okazała się trwalsza, niż jego samego i nie wydaje się zwalniać, a raczej przyspiesza! Marianna Schreiber będzie jedną z zawodniczek, która zmierzy się w oktagonie gali Clout MMA z Katarzyną „Laluną” Alexander. Podczas jednej z ostatnich konferencji przed galą freakfightową* doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy „Laluną” i Schreiber. Były rękoczyny oraz – jak to zwykle bywa w czasie takich wydarzeń – tony żenady.

REKLAMA

O Mariannie Schreiber nie można powiedzieć, że zachowuje się parlamentarnie – w przeciwieństwie do jej męża Łukasza Schreibera, który jest wszak czynnym posłem Prawa i Sprawiedliwości, a w poprzedniej kadencji był nawet ministrem.

Schreiber ma w najbliższym czasie wystąpić na gali Clout MMA – jednego z tych wydarzeń sportowych, gdzie sport jest tylko fasadą, a najbardziej liczy się tzw. „show”. Żona byłego ministra PiS radzi sobie w tym świecie znakomicie. Zasłynęła z udziału w „Top Model” TVN, a potem już nigdy nie zeszła ze świecznika.

REKLAMA

O Schreiber znów zrobiło się głośno z powodu jej zachowania podczas konferencji przed galą freakfightową, w czasie której zachęcała tłum do odśpiewania „stu lat” dla jej przeciwniczki. Stwierdziła nawet, że „kto nie wstanie, aby zaśpiewać życzenia dla 'Gohy Magical’, ten jest z policji”. Cóż, Clout MMA musi cieszyć się nadzwyczajną popularnością wśród funkcjonariuszy, bo wstał mało kto.

Marianna Schreiber gwiazdą Clout MMA. „Nie pluj na mnie, bo jeszcze zarazisz mnie HIV-em”

To jednak nie wszystko. Na konferencji przed marcową galą pojawiła się także rywalka Schreiber, gwiazda „Królowych Życia” TTV – Katarzyna „Laluna” Alexander. Celebrytka nie szczędziła ostrych słów pod adresem żony posła PiS.

„Jesteś jedną wielką hipokrytką i zakłamaną babą, która nie boi się hejtu i liczy tylko na to, by się wybić. Nie podjęłaś ze mną rękawicy, bo zarówno ty, jak i twój trener Mirek Okniński wiecie, że rozj*****bym cię w pierwszej minucie. Bierzesz sobie przeciwniczki, które wiesz, że wybiją cię sportowo. Zapraszam cię do face to face, bo ja ci nie odpuszczę. Skoro jesteś za równouprawnieniem kobiet, to pokaż jaja” – powiedziała „Laluna”.

Schreiber nie chciała stanąć „face to face” z Alexander. Celebrytka stwierdziła, że żona polityka nie nadaje się do „tego świata”.

REKLAMA

„Zajmij stołek w Sejmie obok swojego męża, robisz mu wstyd i swojej rodzinie. Rozje***aś jego pierwsze małżeństwo, stajesz za ludźmi, którzy odbywają karę więzienia za znęcanie się nad kobietami. To ty jesteś największą patologią we freak fightach” – oceniła gwiazda „Królowych Życia”.

Co na to Schreiber? Odpowiedziała „Lalunie”, żeby „nie pluła na nią” i „odsunęła się”, bo „jeszcze zarazi ją HIV-em”.

„Razem ze swoim prawnikiem złożyliśmy wniosek o zakaz zbliżania się Laluny do mnie. Dlaczego? Bo od 1 stycznia do 19 lutego powstało na mój temat setki InstaStories i innych wypowiedzi z zastraszaniem i pomówieniami mnie przez Lalunę” – tłumaczyła później Schreiber.

*freak fight (ang. walka dziwaków) – w boksie, kick-boxingu i MMA określenie na walkę osób o rozbieżnych umiejętnościach. W Polsce coraz częściej utożsamiana z bójkami celebrytów w ośmiokątnych klatkach.

Podziel się: