Zrób to z gąbkami do mycia
YouTube screen | Il Rifugio Perfetto

Zrób to z gąbkami do mycia, a dzięki temu już nigdy ich nie wyrzucisz do kosza. Ten patent powinien znać każdy, sprawdź czy wiedziałeś o tym wcześniej. 

Gąbki do mycia ciała to niezbędny element w każdej łazience. Służą nam podczas brania kąpieli czy prysznica, ale mało kto wie, że można je użyć zupełnie w innym celu. Dlatego nie warto ich wyrzucać i wykorzystać. Zobacz poniżej na czym polega ten patent i wypróbuj.

Zrób to z gąbkami do mycia. Efekt zaskakuje

Sierść czy włoski na ubraniach to zmora, z którą każdy zmierzył się choć raz w życiu i wie jak bardzo potrafi je uprzykrzyć. Mało kto wie, że jest świetny sposób na to, by pozbyć się ich w kilka sekund. Potrzebne będą stare gąbki do mycia. Wystarczy delikatnie zwilżyć gąbkę i przejechać kilka razy po ubraniach. Dzięki ich szorstkiej powierzchni wszystkie włoski przykleją się i ubrania będą nieskazitelne.

Ten sposób przyda się każdemu, a zwłaszcza tym, którzy nie mają pod ręką genialnego gadżetu jakim jest rolka. Możesz kupić ją za grosze tutaj. Sprawdź także patent na wyprasowanie ubrań bez żelazka!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę