REKLAMA

Mężczyzna wypróżnił się na dworcu we Francji. Potem zaczął rzucać w podróżnych kałem
fot. X / @AlertesInfos

Nagranie z jednego z najbardziej obleganych dworców obiegło cały Internet! Podróżni na Gare de Lyon w Paryżu najpierw byli zmuszeni oglądać biegające po obiekcie nagiego mężczyznę, a później obserwowali jak… wypróżnia się na środku dworca.  Na koniec szaleniec pochwycił swojej odchody i zaczął ciskać nimi w osoby, które zwróciły mu uwagę!

REKLAMA

To było coś niesłychanego! W sobotę, 27 stycznia, na dworcu Gare De Lyon w Paryżu pojawił się mężczyzna – kompletnie nagi – który na różne sposoby gorszył lub atakował i terroryzował obecnych na dworcu podróżnych. Po wbiegnięciu bez żadnego ubrania na dworzec, mężczyzna wyszedł na sam środek obiektu, po czym… oddał kał.

Niektóre osoby nie pozostały obojętne na skandaliczne zachowanie mężczyzny. Kiedy jednak zwrócili mu uwagę, ten wściekł się i zaczął rzucać w nich tym, czym przed chwilą się wypróżnił.

REKLAMA

Szokujące sceny w Paryżu. Mężczyzna wypróżnił się na środku dworca kolejowego, a potem rzucał w podróżnych odchodami

Na viralowym nagraniu widać nagiego mężczyznę, który rzuca swoimi odchodami w podróżnych na dworcu Gare De Lyon w Paryżu.

Pod wieloma kopiami nagrania, które rozpowszechniono w całym Internecie, błyskawicznie zaroiło się od komentarzy użytkowników. Wielu zauważyło, że to niezbyt dobra reklama dla Paryża, w którym za kilka miesięcy mają odbyć się igrzyska olimpijskie.

„Jestem myślami z turystami, którzy opowiedzą o tym swoim rodzinom po powrocie do domu” – napisał jeden z komentujących.

„Igrzyska olimpijskie zapowiadają się wyjątkowo” – stwierdził inny.

REKLAMA

REKLAMA