Rząd weźmie się niedługo za wykup Żabki z rąk zagranicznego kapitału? CVC chce sprzedać sieć
fot. Wikimedia Commons | Domena Publiczna

Policjanci z Opola wszczęli dochodzenie i poszukują świadków kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów Żabka. Około 30 osób wpadło do środka i jak gdyby nigdy nic zaczęli plądrować sklepowe półki.

Agencja PAP przekazała, że opolska policja poszukuje sprawców kradzieży, do której doszło w sklepie Żabka na osiedlu Armii Krajowej, przy ulicy Grota-Roweckiego. Do zuchwałego zdarzenia doszło w godzinach nocnych z czwartku na piątek.

„Burdę” wywołała grupa około 30 osób, która niespodziewanie wtargnęła do środka. Złodzieje zaczęli zgarniać z półek alkohol, słodycze i przekąski, a na wszystko patrzyli przestraszeni pracownicy.

Złodzieje nie zamierzali zapłacić za zabrane produkty, a jedynie rzucili na ladę niewielką sumę drobnych pieniędzy. Następnie wszyscy mocno uśmiechnięci opuścili lokal i wyszli na miasto.

Sprawa kradzieży została zgłoszona na policję, a funkcjonariusze poszukują świadków, którzy mogliby pomóc w odnalezieniu zuchwałych złodziei, poinformowała Agnieszka Nierychła, rzecznik KM Policji w Opolu. Kradzież jest przestępstwem ściganym z urzędu i grozi za nią do pięciu lat pozbawienia wolności.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę