Zwabili ją do hotelu i zaprosili kolegów. Zbiorowy gwałt na 14-latce

Zbiorowy gwałt na 14-latce. Mężczyźni zwabili ją do hotelu i zaprosili kolegów
fot. Pixabay

Znała sprawców, zaufała im, a oni zgotowali jej koszmar życia. 14-letnia dziewczynka została zwabiona do hotelu przez dwóch znajomych mężczyzn, którzy następnie ściągnęli na miejsce swoich kolegów. Na 14-latce dokonano brutalnego, zbiorowego gwałtu. Łącznie zatrzymano pięciu sprawców – podaje „Polsat News”.

REKLAMA

Do przerażającej zbrodni doszło w niedzielę, w hotelu, który znajduje się w miejscowości Guragon, nieopodal Nowego Delhi w Indiach. 14-letnia dziewczynka wyszła z domu, żeby pobawić się na zewnątrz. Tam zaczepiło ją dwóch mężczyzn. Nastolatka miała znać ich już wcześniej. Niczego nieświadoma dziewczynka dała się podstępem zwabić do hotelu, gdzie mężczyźni już wynajęli pokój – jak się okazało, jej salę tortur…

„Była wyraźnie wstrząśnięta i zdenerwowana. Później ujawniła, że ​​dwóch mężczyzn ją zwabiło i zabrało do hotelu na rowerze. Stamtąd zadzwonili do swoich przyjaciół. Cała piątka gwałciła ją na zmianę. Później jej grozili” – mówił policji ojciec dziecka, którego zaniepokoiła długa nieobecność córki.

14-latka brutalnie zgwałcona przez pięciu mężczyzn. Gdyby miała dwa lata mniej, sprawców czekałaby kara śmierci

Tej brutalnej zbrodni nie da się już cofnąć, ale sprawcy za nią odpowiedzą. Wkrótce po przestępstwie policji udało się zatrzymać pięciu mężczyzn – wszystkich, którzy brali udział w zbiorowym gwałcie na 14-letniej dziewczynce. Okazało się, że byli jej sąsiadami – mieszkali w tej samej okolicy.

REKLAMA

Służby nie podały wieku zatrzymanych, ani dalszych szczegółów zdarzenia – przekazał „Polsat News”. Cała piątka usłyszała zarzuty porwania, gwałtu zbiorowego i zastraszania.

Gwałty w Indiach – a szczególnie gwałty zbiorowe – nie są tam rzadkością. Przestępstwo było i jest na tyle powszechne, że – jak podaje portal „ofeminin.pl” – w 2018 roku wprowadzono tam karę śmierci za gwałt na dziewczynkach poniżej 13 r. ż. Karany śmiercią jest też gwałt połączony z zabójstwem, niezależnie od wieku. Dziennie zgłasza się w Indiach 88 gwałtów.

Udostępnij: