Zaginął 13-letni Bartosz z Dąbrowy Górniczej
fot, Facebook | SOS Zaginięcia/Pixabay

13-letni Bartosz zaginął bez śladu! Chłopiec wyszedł w godzinach porannych do pobliskiej apteki i nie wrócił do domu. Zrozpaczona rodzina 13-latka z Dąbrowy Górniczej apeluje o pomoc w odnalezieniu zaginionego. Chłopca poszukuje obecnie policja.

13-letni Bartosz Wojtuniak z Dąbrowy Górniej po raz ostatni był widziany 26 stycznia, ok. godz. 11:00. Wyszedł wówczas ze swojego domu przy ul. Kasprzaka. Chłopak miał iść do apteki, która znajdowała się niedaleko miejsca zamieszkania, a potem wrócić. Od tamtego momentu nie dawał znaków życia i nie kontaktował się rodziną.

Zaginął 13-letni Bartosz Wojtuniak z Dąbrowy Górniczej

Strona „SOS Zaginięcia” na Facebooku udostępniła zdjęcie zaginionego chłopca oraz przekazała garść informacji na jego temat, apelując o pomoc internautów. Jak dowiadujemy się z postu na stronie, każda próba kontaktu z 13-latkiem zakończyła się niepowodzeniem, choć chłopiec wychodząc z domu miał przy sobie telefon, należący do jego dziadka.

Bartosz ma 170 cm wzrostu, ciemne blond włosy, ciemne oczy oraz szczupłą sylwetkę. W dniu zaginięcia miał na sobie szare buty, czapkę z daszkiem koloru czarnego oraz czarną bluzę i spodnie dresowe tego samego koloru.

Każdy, kto widział chłopca ze zdjęcia lub kogoś, kto odpowiadał rysopisowi, powinien skontaktować się z policją pod numerem 47 852 22 00 lub dzwonić bezpośrednio pod numer alarmowy 112.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę