14-latek spod Poznania dotkliwie pobity przez rówieśników. Policja szuka sprawców

Policja poszukuje mężczyzny, który napadł na bank w Goczałkowicach-Zdroju
fot. Twitter | @Policja_KSP

Do szpitala w Poznaniu trafił 14-letni chłopiec, który został dotkliwie pobity przez grupę rówieśników. Jego rodzina przekazała, że obrażenia nastolatka są poważne i najpewniej czeka go operacja. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawców.

REKLAMA

Opisywane zdarzenie miało miejsce w ostatnią sobotę około godziny 17:00 na osiedlu Czwartaków w Swarzędzu, około 13 kilometrów od Poznania. Siostra pobitego w rozmowie z portalem epoznan.pl relacjonowała, że nastolatek w pewnym momencie został zaczepiony przez trzech nieznanych ludzi.

Napastnicy nie mieli skrupułów i zaczęli bić 14-latka, rzucając go na ziemię. Bliscy nastoletniego chłopaka przekazali, że trafił on do poznańskiego szpitala z poważnymi obrażeniami i niebawem będzie musiał poddać się operacji.

REKLAMA

Rodzina i policja pobitego proszą o pomoc w ujęciu sprawców

Policjanci z Poznania potwierdzili, że wpłynęło do nich zgłoszenie w sprawie pobicia 14-latka. Lekarze potwierdzili, że miał wyraźne opuchnięcia, ale jego życiu na szczęście nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Rodzina zaapelowała do mieszkańców, aby pomogli w znalezieniu sprawców pobicia. Wiadomo jedynie, że mieli około 16-17 lat, jeden z nich miał na sobie szary dres, natomiast pozostali byli ubrani na czarno. Policja również prosi o pomoc w sprawie i oświadczyła, że kwalifikacja czynu będzie zależeć od obrażeń poszkodowanego.

REKLAMA

Podziel się: