W salonach Verle Küchen rozpoczęła się promocja, w której za zakup mebli kuchennych wraz ze sprzętem marki Siemens można otrzymać aż 1500 zł zniżki na zlewozmywak i baterię marki Franke.

Rabaty od Verle Küchen

W studiach Verle Küchen ruszyła promocja, w której zyskać można superrabat na zakup produktów marki Franke. To genialny patent na to, by za wysokiej klasy sprzęt AGD płacić mniej i swoją nową kuchnię urządzić taniej. Zasady promocji są naprawdę proste. Aby zyskać zniżkę wystarczy zamówić meble Verle za określoną kwotę wraz z przynajmniej 3 urządzeniami marki Siemens. Jeżeli tylko planujesz remont kuchni albo urządzasz się w nowym domu, to idealny czas na wizytę w studiu Verle Küchen.

Zniżki na zlewy i baterie Franke – szczegóły promocji

Aby móc kupić produkty Franke w obniżonej cenie, wystarczy że:

1. w dowolnym studiu Verle Küchen zamówisz meble z wybranej kolekcji Verle za kwotę min. 18 tys. zł,

2. wraz z meblami kupisz minimum trzy urządzenia marki Siemens o wartości min. 4500 zł,

3. wybierzesz zlewozmywak i baterią marki Franke, które kupisz z rabatem w wysokości 1500 zł.

Promocja trwa do 16.09.2021r. Regulamin akcji dostępny jest w studiach Verle Küchen.

Meble Verle Küchen – najwyższa jakość i wyjątkowy design

W ofercie Verle Küchen znajdziemy wysokiej jakości meble modułowe produkowane na zamówienie w renomowanych niemieckich fabrykach. Projekt zabudowy tworzony jest indywidualnie dla każdego klienta, a projektanci biorą pod uwagę zarówno potencjał i możliwości konkretnego pomieszczenia, jak i preferencje estetyczne. Jednocześnie w studiach Verle Küchen możemy kupić sprzęt AGD od najlepszych marek, a także kompletnie wyposażyć domowe wnętrza, dobierając dostępne w ofercie dodatki, akcesoria czy oświetlenie. Co więcej, uniwersalne wzornictwo wykorzystywane we wszystkich kolekcjach mebli Verle świetnie sprawdza się nie tylko w kuchni, lecz także w łazienkach, garderobach, salonach, przedpokojach czy pralniach.

Oferta AGD od najlepszych producentów

Verle Küchen stawia na jakość pod każdym względem, dlatego też tak precyzyjnie dobiera ofertę sprzętów AGD. Z tego też powodu partnerem Verle w tym zakresie jest marka Siemens. Współpraca obu firm skutkuje wyjątkowymi akcjami promocyjnymi i rabatami, dzięki którym wysokiej klasy produkty można kupić w obniżonych cenach. W trwającej do końca sierpnia promocji zyskujemy dostęp do zniżki na asortyment kolejnego z renomowanych producentów kuchennego sprzętu – marki Franke.

Lokalizacja salonów Verle Küchen

W sieci Verle Küchen zrzeszonych jest już 17 salonów mebli kuchennych, a w najbliższym czasie mają do nich dołączyć kolejne studia. Ich pełną listę znajdziemy na oficjalnej stronie marki Verle w zakładce Sieć studiów. We wszystkich salonach Verle spotkamy profesjonalnych projektantów, którzy pomogą nam urządzić kuchenne wnętrze na miarę naszych potrzeb i oczekiwań. Od pierwszego spotkania aż po montaż mebli i sprzętów AGD możemy liczyć na ich zaangażowanie i pomoc w urządzaniu kuchni naszych marzeń.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!