18-latek wjechał w ludzi! Pięć osób rannych!

Kierowca BMW wjechał w ludzi w Stargardzie Szczecińskim. Auto prowadził 18-latek, który najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem. W wyniku zdarzenia rannych zostało 5 osób.

   

Wypadek miał miejsce wczoraj około północy na rondzie przy ulicy Wyszyńskiego. Kierujący samochodem BMW wjechał w grupę ludzi, którzy znajdowali się na chodniku. Są przypuszczenia, że osoby znajdujące się na chodniku to obserwatorzy nielegalnych zawodów driftowych, które organizowane były w tej okolicy, a kierowca BMW to ich uczestnik. Niewykluczone jest także to, że do wypadku mogło dojść podczas wykonywania jednego z niebezpiecznych manewrów.

Pierwsze informacje wskazywały, że rannych zostało 4 osoby, jednak TVP Szczecin sprostował informację i na twitterze napisał: „nie 4, a 5 osób zostało rannych po tym, jak kierowca BMW wjechał w grupkę przechodniów w Starogardzie Szczecińskim”.

   

Wiadomo, że kierowca BMW był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja, która zabezpieczała teren oraz wszystkie ślady.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News