18-latka zemściła się na koledze! „Ty śmieciu jeba…,”

REKLAMA

Karolina Sz. do tego stopnia poczuła się obrażona internetową kłótnią, że przejechała 300 km, aby się zemścić na koledze. 18-latka zabrała ze sobą dwóch Czeczenów (19 i 20 l.) i wyruszyła z Warszawy do Zamościa. Na miejscu doszło do brutalnego pobicia i kradzieży.

19-letni uczeń spod Tomaszowa Lubelskiego, który wynajmował stancję w Zamościu i warszawianka Karolina Sz. nawiązali znajomość za pośrednictwem Facebooka. Pomiędzy znajomymi doszło jednak do kłótni. Chłopak miał pretensje, że w wulgarny sposób odnosi się do jego znajomych. Z kolei dziewczyna wytknęła mu, że przerobił jej fotografię. Miał dokleić do nagiego kobiecego ciała jej głowę. Stwierdziła, że za to należy mu się nauczka. Pojechała z czeczeńskimi kompanami do Zamościa.

REKLAMA

– Jestem pod blokiem twoim. Ty śmieciu jeba…, napluć ci na mordę? Wychodź… – mówiła podczas relacji „na żywo” w sieci.

Naprawdę źle zrobiło się jednak wtedy, gdy uaktywnił się chłopak 18-latki Ramzan S. (20 l.). Nastolatek został przez niego brutalnie pobity. Wybił mu zęby i złamał szczękę. Na dowidzenia ukradziono mu telefon.

REKLAMA

Dziewczyna i towarzysze długo jednak z zemsty się nie cieszyli. Wszyscy usłyszeli już zarzuty prokuratorskie i mają dozór policyjny.

Podziel się: