3 gadżety, które ułatwią Ci życie w kuchni. Nr 2 zaskoczy każdego

3 gadżety

Poznaj 3 gadżety, które ułatwią Ci życie w kuchni. Wiele osób nie ma pojęcia o tych produktach, a są bardzo funkcjonalne i tanie. Nr 2 zaskoczy z pewnością każdego pozytywnie zaskoczy.

REKLAMA

Podczas gotowania lub pieczenia w kuchni często przydałyby się nam gadżety, które znacznie skrócą czas przygotowania potraw i ogólne funkcjonowanie. Jeśli masz problem z odmierzeniem składników albo nie lubisz kroić warzyw, to ten artykuł jest dla Ciebie. Sprawdź trzy niezastąpione gadżety kulinarne, które musi poznać każdy!

3 gadżety, które ułatwią Ci życie w kuchni

3 gadżety


1. Łyżki do odmierzania składników 


Bardzo przydatny gadżet, który wykorzystasz podczas pieczenia ciast. Nie wiesz ile to jest 15, 60, 85 ml? Dzięki tym miarkom ułatwisz sobie życie w kuchni. Zajmują niewiele miejsca w szafce, a są ogromnie praktyczne.


2. Uniwersalne silikonowe pokrywki do żywności 


Zestaw silikonowych pokrywek to idealne rozwiązanie w przypadku gdy musimy przechować jakąś żywność. Dopasowują się one do każdego naczynia, nie przepuszczają zapachów i są odporne na temperaturę. A co najważniejsze – zaoszczędzisz dzięki nim sporo pieniędzy, bo nie będziesz zużywać więcej folii aluminiowej.


REKLAMA

3. Dozownik na płyn do naczyń i gąbkę


Gąbki do naczyń nie mają swojego miejsca i leżą w zlewie? Wylewasz na gąbkę zbyt dużo płynu do naczyń, albo klei się cały bo płyn cieknie po bokach opakowania? Jest na to wszystko świetne rozwiązanie – dozownik na płyn i gąbkę w jednym! Zajmuje mało miejsca, sprawia, że oszczędniej korzystasz z płynu, a w dodatku gąbka ma swoje miejsce.

Podziel się: