Zakrwawiony mężczyzna na osiedlu Północ w Suwałkach. Został pobity przez mężczyznę i kobietę
fot. Pixabay

Krwawy incydent w Suwałkach. Policjanci z Suwałk otrzymali informację, że na jednym z osiedli leży zakrwawiony mężczyzna. Okazało się, że został napadnięty przez mężczyznę i kobietę. Para biła ofiarę pięściami po całej twarzy i głowie. Błyskawiczna akcja policji pozwoliła schwytać sprawców – dosłownie w moment. Wpadli kilka minut później, kilkaset metrów od miejsca zdarzenia.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło na osiedlu Północ w Suwałkach. Funkcjonariusze lokalnej policji otrzymali informacje o zakrwawionym mężczyźnie. Udali się na miejsce, gdzie znaleźli poranionego, 36-letniego mężczyznę z zakrwawioną twarzą – podaje „Super Express”.

Krwawe pobicie 36-latka w Suwałkach. Sprawcami mężczyzna i kobieta

„Udzielając mu pierwszej pomocy usłyszeli, że chwilę wcześniej został pobity przez dwie osoby, które uciekły w głąb osiedla. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że wcześniej doszło między nimi do utarczki słownej, po której 36-latek został zaatakowany. Był bity pięściami po twarzy i całej głowie” – poinformował oficer prasowy KMP w Suwałkach, cytowany przez „SE”.

Ofiara przekazała funkcjonariuszom rysopisy sprawców. Policjanci niezwłocznie ruszyli na poszukiwania sprawców pobicia. Wydaje się, że napastnicy wcale nie uciekali, gdyż policjanci przyuważyli ich zaledwie kilkaset metrów od miejsca pobicia – kilka minut później.

REKLAMA

Na tym samym osiedlu funkcjonariusze zobaczyli mężczyznę i kobietę, którzy odpowiadali rysopisom. Zostali zatrzymani, wylegitymowani i aresztowani. Okazało się, że byli to 28-letnia kobieta i 38-letni mężczyzna. Para trafiła do policyjnego aresztu, gdzie przeprowadzone zostaną dalsze czynności. Za pobicie grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.