Coraz więcej kobiet w Polsce stara się zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu. Mało tego, przedstawicielki płci pięknej chcą też jeździć motocyklami. Tak było w przypadku 43-latki z woj. kujawsko-pomorskiego. Kobieta poszła na kurs, niestety miała pecha bo uderzył w nią samochód prowadzony przez… instruktora!

Wypadek miał miejsce w Strzelnie w sobotę o godz. 8:25 na ulicy Plac Świętokrzyski. Okazuje się, zgodnie z relacjami policjantów, że nie została zachowana odpowiednia odległość pomiędzy pojazdami. Instruktor jechał zbyt blisko motocyklistki i w pewnym momencie w nią uderzył.

Uderzenie było na tyle silne, że kursantce nie udało się zachować równowagi. Nie mogła utrzymać motocykla i przewróciła się na jezdnię. Kobieta ma obrażenia prawej nogi.

– Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Instruktor miał komplet niezbędnych dokumentów, w tym aktualną legitymację. Kursantka została przewieziona do szpitala z podejrzeniem złamania nogi – poinformował Wirtualną Polskę oficer prasowy komendanta powiatowego w Mogilnie aspirant Tomasz Bartecki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę