43-latka chciała się nauczyć jeździć motocyklem. Wjechał w nią instruktor!

Coraz więcej kobiet w Polsce stara się zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu. Mało tego, przedstawicielki płci pięknej chcą też jeździć motocyklami. Tak było w przypadku 43-latki z woj. kujawsko-pomorskiego. Kobieta poszła na kurs, niestety miała pecha bo uderzył w nią samochód prowadzony przez… instruktora!

Wypadek miał miejsce w Strzelnie w sobotę o godz. 8:25 na ulicy Plac Świętokrzyski. Okazuje się, zgodnie z relacjami policjantów, że nie została zachowana odpowiednia odległość pomiędzy pojazdami. Instruktor jechał zbyt blisko motocyklistki i w pewnym momencie w nią uderzył.

Uderzenie było na tyle silne, że kursantce nie udało się zachować równowagi. Nie mogła utrzymać motocykla i przewróciła się na jezdnię. Kobieta ma obrażenia prawej nogi.

– Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Instruktor miał komplet niezbędnych dokumentów, w tym aktualną legitymację. Kursantka została przewieziona do szpitala z podejrzeniem złamania nogi – poinformował Wirtualną Polskę oficer prasowy komendanta powiatowego w Mogilnie aspirant Tomasz Bartecki.


Czytaj także:  Poseł Smoliński się żali: Ludzie nie chcą siadać obok mnie w pociągu, bo jestem z PiS (WIDEO)

Komentarze