5-latek zabrał auto rodziców i pojechał na zakupy! Chciał kupić Lamborghini!

W amerykańskim stanie Utah w USA uwagę policjantów przykuł samochód poruszający się niezgodnie z przepisami. Najpierw podejrzewano, że prowadzi go osoba niepełnosprawna. Okazało się, że pojazdem kieruje 5-letni chłopiec.

   

Zdarzenie było do tego stopnia nietypowe, że funkcjonariusze podzielili się nim na Twitterze. Jeden z policjantów, Nick Street, uwiecznił nawet chłopca na fotografii. Zwrócił też uwagę, że na zdjęciu dziecko wygląda na starsze o kilka lat.

Stacja telewizyjna Fox News poinformowała z kolei, że pomiędzy chłopcem, a jego matką doszło do kłótni. Poszło o to, że kobieta nie zgodziła się na kupno synowi luksusowego Lamborghini.

   

Co więc zrobił maluch? Podjął decyzję, że w takim razie sam sobie zrobi prezent. Nie mówiąc nic rodzicom siadł za kierownicą ich auta i pojechał z zamiarem kupna luksusowego samochodu. Daleko jednak nie zajechał, bo kilkadziesiąt metrów od domu został zatrzymany. Był już na drodze prowadzącej do zjazdu na autostradę.

Policjantom wyjaśnił, dlaczego wyszedł z domu. Oni z kolei żartowali na Twitterze, że miał ze sobą trochę mało środków, aby kupić Lamborghini. Chłopiec miał w portfelu trzy dolary.

   

Policja nie informuje, czy rodzice poniosą jakieś konsekwencje związane z niewłaściwą opieką nad dzieckiem.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News