6-latek jechał samochodem prawie 130 km/h! Matka wszystko nagrywała.. (WIDEO)

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak sześciolatek prowadzi samochód. Mało tego, jechał prawie 130 km/h! szokujące jest dodatkowo to, że wszystko nagrywała matka, która w tym czasie podróżowała na miejscu pasażera. Śledztwo w tej sprawie już trwa. – Niczego nie żałuję. Żyję tak, jak chcę – mówi kobieta.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media, film został nagrany w zachodniej Rosji w Republice Tatarstanu. Dziecko prowadziło samochód marki Hyundai. Całe zdarzenie miało miejsce na autostradzie, gdzie na szczęście nie były żadnego ruchu drogowego. Film został zamieszczony w sieci przez matkę.

Czytaj także:  Doznał nagłego paraliżu. Lekarze znaleźli w mózgu tasiemca!

Okazuje się też, że 29-letnia Agina Altynbayeva (matka nieletniego kierowcy) nie zdaje sobie sprawy ze stworzonego przez siebie zagrożenia. – Niczego nie żałuję, niczego się nie obawiam. Nie potrzebuję waszych upośledzonych komentarzy. Żyję tak, jak chcę – oznajmiła po krytycznych komentarzach, które pojawiły się po publikacji.

Jak łatwo przewidzieć, policja ma jednak nieco odmienne zdanie w tej kwestii. Krytycznie odnoszą się do sprawy także władze, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo dzieci. – stwierdził rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Tatarstanu.

Czytaj także:  Niebezpieczny wypadek Amerykanki na MŚ w kolarstwie! (WIDEO)

Okazuje się też, że nie jest to pierwsza publikacja kobiety. Już kiedyś zamieściła w internecie film pokazujący jak kieruje autem, a dziecko trzyma na kolanach.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.