fot. screenshot/veedio

W sieci pojawiło się nagranie, wykonane przez ukraińskich żołnierzy, którzy zadzwonili do poległego na Ukrainie Rosjanina. Na filmie widać cały przebieg rozmowy. Poniżej tłumaczenie jej części. 

„Halo? Chwała Ukrainie” – brzmi przywitanie ukraińskiego żołnierza, który zadzwonił do dziewczyny poległego, rosyjskiego wojskowego.

„Gnój” – słychać odpowiedź po drugiej stronie.

„Chwała Ukrainie. Iljuszy już nie ma. On zachorował i umarł. Koniec. Nie ma Iljuszy” – mówił dalej ukraiński żołnierz. „Zgubił się. To był jego pierwszy błąd. Drugim błędem było to, że zgubił się na Ukrainie. A trzecim błędem – że już k**wa nie żyje” – powiedział, po czym wybuchnął śmiechem.

Na jego słowa Rosjanka zareagowała milczeniem, ale Ukraiński żołnierz – nie czekając na odpowiedź – kontynuował.

„Halo? Co tam Rosjanie, już odcięli wam internet? Dlaczego cmokasz ustami?” – zapytał.

Po chwili Rosjanka zaczyna rozmawiać z inną kobietą. „Widzisz tego… (niezrozumiałe)” – pyta. „Widzisz Aleksandra?” – odpowiada druga kobieta. „Nie to tylko jakiś sku****n” – mówi dziewczyna rosyjskiego żołnierza. „Dlaczego więc on nie pokazuje Aleksandra?” – znów pyta druga kobieta. „Pokaż ciało sku****nu” – słychać dalej.

„Noga i rozdarta dupa, tyle z niego został” – odpowiada żołnierz. „Dzięki Bogu telefon się uchował, żeby do ciebie zadzwonić i powiedzieć, że ten zj*b i cymbał już nie żyje.”

„Ty masz d*pę zamiast głowy” – odpowiada dziewczyna.

„Nie, teraz to bardziej pasuje do Twojego chłopaka” – zripostował żołnierz.

Następnie rozmowa toczy się w podobny sposób. W końcu dziewczyna się rozłącza.

Nagranie można obejrzeć poniżej (napisy anglielskie).


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę