34-letni obywatel Indii zatrzymany w Zdzieszowicach. Miał molestować 8-latkę na basenie
fot. Pixabay

Co się dzieje na polskich basenach!? Nie tak dawno donosiliśmy o szokującym incydencie w Poznaniu, kiedy nastoletni chłopak miał masturbować się na poznańskiej pływalni, patrząc na dzieci. Kilka dni temu, w podobnej sprawie, grupa Gruzinów została zatrzymana na basenie miejskim w Bytomiu – jednemu z mężczyzn postawiono zarzuty. Kolejny dramat rozegrał się na pływalni w Zdzieszowicach. 34-letni obywatel Indii miał dotykać 8-letnią dziewczynkę w miejscach intymnych. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lipca, ok. godz. 16:00. Na jednym z basenów w Zdzieszowicach w woj. opolskim 34-latek miał zaatakować 8-letnią dziewczynkę. Matka dziecka doniosła ratownikom, że mężczyzna dotykał jej córkę w miejscach intymnych.

Pedofile grasują na miejskich basenach!? Policja zatrzymała 34-letniego Indusa. Mężczyzna miał molestować 8-latkę na pływalni

„W niedzielę około godziny 16:00 otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z ratowników basenu znajdującego się na terenie powiatu krapkowickiego, o tym że zgłosiła się do niego zaniepokojona kobieta, która oświadczyła, że nieznany jej mężczyzna dotykał jej małoletnią córkę w miejscach intymnych. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali podejrzewanego 34-latka” — przekazała rzeczniczka krapkowickiej policji Ewelina Karpińska dla portalu tarnogorski.info.

„Prowadzimy czynności w kierunku artykułu 200 § 1 tj. dopuszczenia się innej czynności seksualnej, względem osoby małoletniej. Ustalamy dokładne okoliczności tego zdarzenia. Na chwilę obecną mężczyzna nie złożył wyjaśnień, będzie dopiero doprowadzony do prokuratury” — dodała Karpińska.

Według policji, ofiar na basenie w Zdzieszowicach mogło być więcej. Jak twierdzą funkcjonariusze – o podobnych wybrykach 34-latka donosiły też inne osoby.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!