„Bądźmy razem, bądźmy solidarni”. Lewandowscy przekazują 1 milion euro na walkę z koronawirusem

REKLAMA

Robert i Anna Lewandowscy poinformowali na Facebooku, że przekażą milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. „Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie”, podkreślili we wpisie.

W oświadczeniu piłkarza i jego żony czytamy również, że w walce z COVID-19 musimy być „silni i jednomyślni”. „Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca”, podkreślili Lewandowscy.

Robert i Anna Lewandowscy zaapelowali również, by podczas pandemii stosować nadzwyczajne środki ostrożności.

REKLAMA

„Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni”, podkreślili.

https://www.facebook.com/rl9official/posts/3054425317936169

W sobotę o przekazaniu Fundacji Lekarze Lekarzom 20 milionów złotych poinformowała córka Jana Kulczyka, Dominika Kulczyk. Za kwotę tę zostanie zakupiony sprzęt diagnostyczny i ochronny. „Lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, diagności i cały personel szpitalny to bohaterowie naszych czasów. Ich walka z koronawirusem wymaga wyjątkowych środków i skutecznych narzędzi”, napisała Kulczyk na Facebooku.

REKLAMA

https://www.facebook.com/KulczykDominika/posts/3362770697071338