REKLAMA

REKLAMA

Kiedy w mediach społecznościowych Beata Mazurek przeczytała, co Grzegorz Schetyna powiedział o Prawie i Sprawiedliwości, nie zdzierżyła i postanowiła zareagować. Rzeczniczkę PiS tak zdenerwowały oskarżenia i groźby sformułowane przez lidera PO pod adresem jej partii we wtorek w radiowej Trójce.

– Będziemy udowadniać codziennie, że to, co zrobił PiS, przekracza wszelkie normy. Zapłacą za to politycznie i prawnie. Mieli wiedzę i byli częścią układu – powiedział rano na antenie Trójki Grzegorz Schetyna.

REKLAMA

Ten fragment wypowiedzi przewodniczącego Platformy znalazł się później na twitterowym profilu radia. Beata Mazurek nie przeszła obok niego obojętnie i stwierdziła, że wypowiedzi przedstawicieli PO obnażają słabość tej formacji, a ponadto zarzuty, które Schetyna kieruje pod adresem PiS, odnoszą się w istocie do jego partii.

„Bajki to wieczorem, panie Schetyna. Stare mądre polskie przysłowie: »złodziej najgłośniej krzyczy, łap złodzieja«. Najpierw wytłumaczcie Polakom, dlaczego różne mafie za waszych rządów miały w Polsce takie Eldorado? Agresja, groźby to dowód słabości PO i braku merytorycznych argumentów”, napisała na Twitterze Mazurek.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA