Beata Mazurek, rzeczniczka w rządzie PiS, odpowiada na atak, który został skierowany w kierunku Mateusza Morawieckiego – obecnego szefa rządu.

– Bardzo skoordynowany atak – Newsweek, Onet, fakt. Dobrze wiadomo, jaki wydawca stoi za tymi mediami. Pozbawiliśmy mafie VAT i przestępców podatkowych gigantycznych dochodów. Będę robić wszystko, żeby wrócić do władzy. Będą posuwać się do każdej insynuacji – napisała na swoim twitterze Beata Mazurek.

Rzeczniczka twierdzi, że materiały, które zostały ujawnione, są doskonale znane od 4 lat. – Rząd PiS i sam premier stoi za zabraniem ogromnych pieniędzy bandytom i przekazaniu ich ludziom na 500+ i inne programy społeczne – dodała rzeczniczka.

Onet, Newsweek oraz Fakt opublikowali artykuły, które mieściły zeznania kelnerów, którzy mieli mieć obciążające Mateusz Morawieckiego nagrania. W 2014 roku jednak premier był przesłuchiwany przez ABW, gdzie Morawiecki przyznał, że „bywał zarówno w restauracji „Sowa i Przyjaciele”, jak i „Amber Room” na spotkaniach o charakterze biznesowym i towarzyskim”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę