Belgia: muzułmańskie dzieci terroryzują „niewiernych” kolegów z przedszkola!

Jeden z belgijskich dzienników ujawnił wewnętrzny raport, który w zeszłym roku powstał w przedszkolu mieszczącym się we flamandzkim mieście Ronse. Raport dotyczy radykalizacji części uczęszczających tam muzułmańskich dzieci.

   

Konkretnie chodzi o sześcioro przedszkolaków, których zachowanie w stosunku do swoich rówieśników może przerazić nawet dorosłych. Groziły one niewierzącym kolegom śmiercią i nazywały je „świniami”, udawały podcinanie gardła. Wykazywały się też wielką gorliwością religijną, w przerwach od zajęć recytując wersety Koranu, a w piątek odmawiając uczęszczania w zajęciach z religijnych powodów.

Dyrekcja przedszkola opracowała raport dotyczący dzieci wyznających islam, którego wyniki są zatrważające. Co prawda zjawisko dotyczy zaledwie jednego procenta wszystkich dzieci zespołu szkolno-przedszkolnego, więc wydaje się, że problem jest marginalny, jednak warto obserwować rozwój wydarzeń.

   

W Belgii opracowane są już specjalne programy pod okiem ekspertów do spraw islamu, które proponują szkołom różne sposoby walki z radykalizacją muzułmańskich uczniów. W ostatnich dwóch latach już kilkadziesiąt razy specjaliści interweniowali w placówkach oświatowych w związku z podejrzeń radykalizacji uczniów, jednak nigdy do tej pory nie musieli interweniować w przedszkolach.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

One thought on “Belgia: muzułmańskie dzieci terroryzują „niewiernych” kolegów z przedszkola!

  • 22 sierpnia 2017 o 15:14
    Permalink

    To zachowanie muzułmańskich dzieci nie jest szokujące, j e s t _ t y p o w e . Wstrząsająca, ba przerażającą i _ s a m o b ó j c z a _ jest reakcja politycznych i intelektualnych środowisk na tego typu fakty i naukowe analizy tychże faktów. Te lewackie elity reagują na jawne plucie w twarz zachodniej kultury w stylu: Nic to, nic to, to tylko słodki deszcz pada. Zachowanie lewaków to czysty obłęd. Z jednej strony masochistyczny, wiernopoddańczy stosunek do islamu (do innych cywilizacji już nie taki uległy). Z drugiej wściekła, przekraczająca wszelkie normy agresja w stosunku do – wydawać by się mogło – własnej kultury. Popatrzcie jak w tej chwili, każdego dnia lewactwo niszczy USA. Podzielam pogląd, że lewacka odmiana nazizmu stała się faktem. No cóż wszyscy ludzie, bez względu na poglądy polityczne powinni się temu zdecydowanie przeciwstawić. Lewactwo niczego nie buduje, jego niszczycielska siła jest natomiast przerażająca.

Komentarze są wyłączone.