Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Zajęczniki w województwie podlaskim. Kierowca samochodu osobowe marki Skoda zmarł na miejscu po tym, jak czołowo zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

Zderzenie miało miejsce dziś nad ranem na wysokości drogi krajowej nr 62 w powiecie siemiatyckim. Około godziny 6:30 policja otrzymała zgłoszenie o wypadku, w którym udział wziął samochód osobowy i ciągnik rolniczy. Według wstępnych ustaleń, kierowca Skody w momencie wyprzedzania czołowo zderzył się z jadącą z przeciwnego kierunku ruchu maszyną.

Siła uderzenia była tak duża, że kierowca osobówki nie miał szans na przeżycie. Od razu po przybyciu na miejsce, ratownicy stwierdzili zgon mężczyzny. Śledczy z kolei ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym w momencie zderzenia był trzeźwy. Aktualnie trwają prace wyjaśniające okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Po rozpoczęciu prac śledczych, policjanci całkowicie zablokowali drogę. Utrudnienia mają potrwać przez około kilka godzin. Zorganizowane zostały objazdy pobliskimi drogami lokalnymi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę