Tak, to było bliskie spotkanie, choć krótkie i zwięzłe. Lech Wałęsa zamienił kilka słów z Wojciechem Cejrowskim. Przytrafiło się podczas Jarmarku św. Dominika w Gdańsku.

Jak do tego doszło? Otóż Wałęsa podszedł do stoiska, przy którym Cejrowski promował swoje książki. Były prezydent zrobił sobie z podróżnikiem zdjęcie, które w mig obiegło internet.

Choć minęło od tego czasu kilka dni, wciąż nie było wiadomo, o czym rozmawiali. A było to o tyle ciekawe, że przecież panowie ze sobą nie sympatyzują.

Wojciech Cejrowski na FB podgrzewał atmosferę: – Tak, wiem, był u mnie na stoisku Lech Wałęsa (TW Bolek). I nic na ten temat nie napisałem. Był w sobotę rano, potem stałem na tym stoisku do g. 18. potem zwijałem stoisko około godziny, potem jechałem do domu około godziny, potem miałem gości, a potem była niedziela, kiedy nie pracuję (nawet mój sklep internetowy jest nieczynny w niedziele). Dziś poniedziałek – obrobię się w firmie i po południu napiszę o wizycie Wałęsy, nagram też pewnie filmik z opowieścią co się zdarzyło.

I w końcu stało się! Cejrowski jak obiecał, tak zrobił – zdradził nam, o czym była krótka rozmowa z Wałęsą na filmie, który dziś opublikował na swoim profilu FB.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę