REKLAMA

Atak
Fot. Twitter

Do sieci trafiło kolejne bulwersujące nagranie, na którym widać znęcanie się nad młodym chłopcem. Przedstawia ono agresywnego 17-latka, który okładał pięściami 12-latka i kazał mu całować swoje buty.

REKLAMA

To wstrząsające zdarzenie miało miejsce w podkrakowskich Michałowicach. Nie wiadomo, co wywołało aż tak dużą agresję u 17-latka. – Ze mną k*wa zaczynasz? Ze mną? – krzyczał agresor, jednocześnie okładając o pięć lat młodszego chłopca pięściami.

Chłopiec wyrywał się i próbował zbiec, ale kilka kroków dalej ponownie został złapany. Jednocześnie 17-latek kazał mu klęknąć i wezwał kolegę, aby wszystko nagrał. – Co ty k*wa odpie*dalasz? Ty myślisz k*wa, że z moją dziewczyną się zaczyna? – krzyczał w jego kierunku.

REKLAMA

Portal O2.pl skontaktował się z Komendą Powiatową Policji. Mundurowi przekazali, że odebrali zgłoszenie na temat skandalicznej sytuacji w Michałowicach. – W tej chwili prowadzimy czynności wyjaśniające – powiedziała kom. Justyna Fil z KPP w Krakowie.

– W mojej rodzinnej miejscowości… co za śmieć. Niech walczy z rówieśnikami frajer jak taki cwany, a nie z dzieciakami. Dzicz, swołocz, zezwierzęcenie. Choć nie, zwierzęta nie maltretują dla zabawy – to tylko niektóre z komentarzy pod nagraniem.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA