44-latek ukradł kosz z popielniczką sprzed marketu i dał żonie w prezencie
fot. KPP Kolno

Coś niebywałego wydarzyło się w Kolnie na Podlasiu! 44-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego chciał zrobić żonie prezent, więc wpadł na nietypowy pomysł. Mężczyzna… ukradł spod sklepu śmietnik z funkcją popielniczki. Jak przekazali policjanci z KPP Kolno – 44-latek uznał, że taki podarek może spodobać się jego żonie, więc zabrał przedmiot do domu. Kiedy sprawa wyszła na jaw, mężczyzna przyznał się do winy i sam zgłosił się na policję. Teraz odpowie za wykroczenie.

Nie wiadomo, czy wybranka 44-latka doceniła – trzeba przyznać – bardzo oryginalny prezent od swojego męża. Mężczyzna z powiatu kolneńskiego zauważył przed jednym z marketów w Kolnie bardzo ładny śmietnik z dodatkową funkcją popielniczki. Pomyślał, że jego żonie taki gadżet mógłby bardzo przypaść do gustu. Założył pewnie, że śmietnika nie będzie nikomu szkoda, więc po prostu zabrał go ze sobą i ruszył z wyjątkowym darem do swojej ukochanej.

Być może żonie 44-latka spodobał się wielofunkcyjny kosz na śmieci… ale o wiele bardziej podobał się właścicielowi marketu. Ten zgłosił na policję kradzież kosza. Wartość przedmiotu oszacował na ok. 200 złotych.

Ukradł śmietnik z popielniczką sprzed marketu. Pomyślał, że podaruje go swojej żonie

Wyczyn 44-latka zarejestrowały kamery monitoringu przy sklepie. Dzięki zapisowi z kamer policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie bardzo szybko udało się ustalić jego tożsamość. Okazało się, że to mieszkaniec powiatu kolneńskiego.

Później policjanci po prostu skontaktowali się z nim telefonicznie. Na szczęście mężczyzna nie zamierzał się ukrywać albo – co gorsza – uciec wraz z żoną i łupem za granicę. Od razu przyznał się do wstydliwej kradzieży i sam zgłosił się do jednostki policji. Przy okazji zabrał ze sobą skradziony kosz, z którego stratą żona będzie musiała się jakoś pogodzić…

Pomimo zwrotu kosza mężczyzna będzie musiał ponieść konsekwencje swojego zachowania. 44-latek z powiatu kolneńskiego odpowie przed sądem za popełnienie wykroczenia. Zgodnie z kodeksem wykroczeń grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę