Sklep
Fot. bayareaeventzz Twitter

Do jednego ze sklepów sieci 7-Eleven w Kalifornii wszedł zamaskowany mężczyzna, który próbował ukraść papierosy. Zauważyli go pracownicy, którzy dopadli złodzieja i zaczęli go okładać kijem. Po chwili zaczął… płakać.

Do zdarzenia doszło 29 lipca w Stockton w Kalifornii w sklepie sieci 7-Eleven. Jeden z klientów sfilmował bójkę. Gdy podchodził do kasy, przeszkodził mu inny mężczyzna, który wszedł za kasę i zaczął wrzucać papierosy do kosza na śmieci, które następnie chciał ukraść.

Na filmie można zobaczyć, że zamaskowany złodziej próbuje wyjść zza kasy, ale natrafił na dwóch pracowników. Ci zaczęli okładać go kijem, chcąc w ten sposób wymierzyć mu sprawiedliwość za to, co chciał zrobić.

– W pewnym momencie zamilkłem, ponieważ nie mogłem uwierzyć, że to się dzieje, a następną rzeczą, jaką zauważyłem było to, że to już za wiele. To przesada – powiedział na nagraniu jego autor. W pewnym momencie złodziej… się popłakał.

Zamaskowany mężczyzna otrzymał około 25 ciosów, po czym zdołał się uwolnić i wyjść ze sklepu. Na miejsce wezwano policję, która spisała zeznania uczestników zdarzenia. Służby prowadzą dochodzenie w tej sprawie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!