Chciał, żeby włożyli maseczki w Lidlu. Został brutalnie pobity kijami!

W pralni znajdującej się na terenie sieci sklepu Lidl w Soisy-sous-Montmorency, na północ od Paryża doszło do brutalnego ataku. Czterech napastników pobiło kijami baseballowymi 44-letnieg Augustina M. Mężczyzna zwrócił im tylko uwagę, by założyli maseczki w miejscu publicznym.

   

Jeden z upomnianych stanowczo odmówił włożenia maseczki, wykrzykiwał też groźby. Po niedługim czasie dołączyło do niego jeszcze trzech innych agresywnych mężczyzn. Mieli ze sobą kije baseballowe.

– Pobili mnie kijami baseballowymi i upadłem na ziemię. Bili mnie dalej, gdy leżałem i na kilka minut straciłem przytomność – tak opowiadał pobity 44-latek. Mężczyznę przewieziono na intensywną terapię do szpitala Simone-Veil. Zdiagnozowano u niego duże obrażenia, w tym uraz głowy.

   

Wszystko uwieczniły nagrania monitoringu. Najpierw przekazano je gazecie „Le Parisien”, następnie zamieszczono w sieci. Nagranie potwierdza słowa Augustina – sprawcy wiele razy uderzali go kijami, nawet gdy ten upadł już na ziemie. Po ataku napastnicy spokojnie opuścili pralnię. Augustin złożył już skargę na policję.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News