Chciał, żeby włożyli maseczki w Lidlu. Został brutalnie pobity kijami!

W pralni znajdującej się na terenie sieci sklepu Lidl w Soisy-sous-Montmorency, na północ od Paryża doszło do brutalnego ataku. Czterech napastników pobiło kijami baseballowymi 44-letnieg Augustina M. Mężczyzna zwrócił im tylko uwagę, by założyli maseczki w miejscu publicznym.

Jeden z upomnianych stanowczo odmówił włożenia maseczki, wykrzykiwał też groźby. Po niedługim czasie dołączyło do niego jeszcze trzech innych agresywnych mężczyzn. Mieli ze sobą kije baseballowe.

– Pobili mnie kijami baseballowymi i upadłem na ziemię. Bili mnie dalej, gdy leżałem i na kilka minut straciłem przytomność – tak opowiadał pobity 44-latek. Mężczyznę przewieziono na intensywną terapię do szpitala Simone-Veil. Zdiagnozowano u niego duże obrażenia, w tym uraz głowy.

Wszystko uwieczniły nagrania monitoringu. Najpierw przekazano je gazecie „Le Parisien”, następnie zamieszczono w sieci. Nagranie potwierdza słowa Augustina – sprawcy wiele razy uderzali go kijami, nawet gdy ten upadł już na ziemie. Po ataku napastnicy spokojnie opuścili pralnię. Augustin złożył już skargę na policję.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.