II tura wyborów prezydenckich już niedługo. Kampania wyborcza trwa, a dwaj kandydaci – Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski – jeżdżą po Polsce i przedstawiają swój program. Chcą też zachęcić do oddania na siebie głosów tych, którzy krzyżyk na karcie postawili przy innych nazwiskach.

W kampanię Andrzeja Dudy włączył się premier Mateusz Morawiecki. We wtorek odwiedził Puławy. Na miejscu jego przybycia nie zabrakło zarówno popierający PiS, jak i KO. Jedna z kobiet należąca do grupy wyborców obecnie urzędującego prezydenta tak mocno zaangażowała się w wymianę zdań z przeciwnikami, że użyła nawet różańca, by ich przepędzić!

– My tu przyszliśmy za Dudą! Po cholerę pani tu przyszła? Wy za złodziejami jesteście! Pani nie wierzy w Boga – krzyczała kobieta do wyborczyni Trzaskowskiego. Ta nie pozostała jej dłużna. Z ust drugiej padły epitety takie jak stara dewotka czy bezczelne świnie.

Zwolenniczka Dudy w obronę prezydenta wciągnęła nawet Jana Pawła II. – To jest różaniec świętego papieża. Diabła chcemy wygonić. Diabła! Módlmy się za tych szatanów! – krzyczała.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna