Telewizja
Fot. R A W S A L E R T S Twitter

Podczas porannego pasma amerykańskiej stacji telewizyjnej CBS Los Angeles doszło do groźnej sytuacji. Prowadząca nagle zaczęła osuwać się ze swojego miejsca, po czym telewidzowie nagle stracili ją z pola widzenia.

Do zdarzenia doszło w trakcie porannego pasma informacyjnego na kanale CKAL News. Około godziny 7:00 prezenterki zaczęły zapowiadać prognozę pogody. Pogodynka Alissa Carlson nie zdążyła jednak nic powiedzieć, ponieważ zemdlała.

Prowadzące studio między sobą rozmawiały, natomiast Carlson została pokazana na drugiej kamery. W pewnym momencie jej oczy powędrowały ku górze, a ona sama zaczęła osuwać się z krzesła. Po chwili upadła.

Nadawcy programowi natychmiast włączyli reklamy w miejsce programu, po czym uruchomili nagrane wcześniej materiały, które nie były emitowane na żywo. W tym czasie wszyscy w studiu czekali na przybycie medyków.

– Wszyscy w KCAL News chcemy podziękować za wasze wsparcie po tym, jak pogodynka Alissa Carlson zemdlała podczas porannego serwisu. Alissa odpoczywa i wraca do zdrowia. Mówi, że będzie dobrze – podała stacja KCAL News na Twitterze.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę