Fot. Pixabay.com

Wiele osób bardzo często szuka w sieci informacji na temat tego, co zrobić, aby w miarę szybko i bezboleśnie stracić na wadze. Okazuje się, że istnieje kilka płynnych specyfików, które mogą znacząco usprawnić ten proces.

Medycy i eksperci w dziedzinie odchudzania zgodnie twierdzą, że aby przyspieszyć metabolizm organizmu, wystarczy spożywać odpowiednie mikstury. Najlepszy efekt przynoszą jednak wtedy, gdy wypijamy je z samego rana na pusty żołądek. Zaproponowane przez portal ,,Wprost.pl” napoje pomogą w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Pierwszy z tych produktów to woda Jeera, czyli przyprawa używana w indyjskim curry. Jest to niskokaloryczny napój, który wpływa na trawienie i przyspiesza proces spalania tłuszczu. Aby przygotować tę miksturę, wystarczy dodać łyżeczkę Jeery do szklanki wody i zostawić na noc. Rano należy odcedzić napój.

Doskonałym sposobem jest również picie wody z koprem włoskim. Podobnie jak w przypadku poprzedniej mikstury, wystarczy wsypać łyżeczkę nasion do szklanki z wodą i pozostawić ją na noc. Rano wystarczy odcedzić i wypić.

Trzecim z polecanych napojów jest tradycyjna woda z cytryną. Tego typu mikstury jest bogata w przeciwutleniacze i błonnik pektynowy, który wpływa na walkę z tłuszczem brzusznym. Dodatkowo do takiego napoju można dodać łyżeczkę miodu.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Cezary K.

Redaktor strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Wiadomości, Kulinaria