Wózek inwalidzki
Super Express

Kamera monitoringu nagrała nietypowe zdarzenie na warszawskim Targówku z udziałem pewnego „niepełnosprawnego”. Na nagraniu widać, jak mężczyzna nagle wstaje z wózka inwalidzkiego, aby podnieść paczkę z terenu jednej z posesji.

Do zdumiewającego zdarzenia doszło w środę 7 września na ulicy Gorzykowskiej na Targówku w Warszawie około godziny 6:00. Mężczyzna jadący na wózku inwalidzkim postanowił wówczas wjechać na teren jednej z prywatnych posesji.

Mieszkanka domu znajdującego się na posesji podzieliła się nagraniem w sieci. Widać na nim, jak mężczyzna podjeżdża wózkiem do żywopłotu, a następnie zaczął wyrzucać w jego kierunku śmieci.

Po chwili doszło do niecodziennego zdarzenia. „Niepełnosprawny” wstał ze swojego pojazdu, po czym ukradł paczkę znajdującą się pod drzwiami. Po chwili z powrotem usiadł na wózku, a następnie oddalił się z miejsca.

Film lotem błyskawicy obiegł media społecznościowe. Autorka nagrania w rozmowie z „Super Expressem” opisuje, że złodziej na wózku inwalidzkim ukradł jedną z toreb z jedzeniem zamówioną w cateringu. Nagranie z tego zdarzenia można zobaczyć TUTAJ.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę