W Czyżewie na Mazowszu doszło do tragedii. W jednej ze studni znaleziono rozkładające się ciało dziecka. O wszystkim poinformował portal gostynin24.pl.

Policję wezwano we wtorek około godziny 15. Powodem był dziwny zapach unoszący się z jednej ze studni. Jak się okazało, wszystko przez to, że w środku znajdowało się ciało dziecka w stanie rozkładu. Mł. asp. Żaneta Kołodziejska z Komendy Powiatowej Policji Gostyninie podała, że będzie przeprowadzana sekcja zwłok zmarłego dziecka. W tamtejszej Prokuraturze rejonowej wszczęto już w tej sprawie śledztwo.

To nie jedyna tragedia, do której doszło w tej miejscowości. Jak podaje portal, kilkanaście dni wcześniej zmarła tu młoda Ukrainka. Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej poinformował, że pod koniec kwietnia do jednego z gospodarstw wezwano pogotowie ratunkowe. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 25-letniej kobiety. Przyczyną zgonu była znaczna utrata krwi w okolicach dróg rodnych – mówił prokurator.

Ukrainka miała przyjechać do Czyżewa do pracy sezonowej. Mieszkała ze swoją matką, która nie wiedziała, że 25-latka jest w ciąży.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!