Fot.Facebook.com/pisorgpl

Jasnowidzowi Krzysztofowi Jackowskiemu rośnie konkurencja. Inny mistyk – Wojciech Glanc – także nie ma dla nas dobrych wiadomości. W ostatnim czasie, w swoich wizjach, ujrzał m.in. „wielkie ludobójstwo w Europie”, które ma wydarzyć się niebawem, a nawet groźbę ataku atomowego na Polskę. Jasnowidz zobaczył także przyszłość premiera Mateusza Morawieckiego. Jeśli wierzyć wizjom – nie zapowiada się ona cukierkowo.

Jak podaje portal „Planeta” – Wojciech Glanc po raz kolejny nie ma dobrych wiadomości. Czekają nas trudne czasy i niejako powrót do przeszłości. Chodzi o przepowiadane „największe ludobójstwo w historii”, które ma mieć miejsce w Europie. To też ewentualny atak atomowy na nasz kraj. Ponadto, ktoś może chcieć pozbawić życia premiera Morawieckiego. Miałby paść ofiarą zamachu!

Czarna postać i historyczne słowa premiera

Jasnowidz Glanc zobaczył w wizji samego premiera polskiego rządu, Mateusza Morawieckiego, który przed kimś ucieka! Interpretacja jasnowidza mówi o tym, że ten ktoś może chcieć odebrać mu życie. Glanc pokreślił, że jego wizja nie musi oznaczać – konkretnie – zamachu, jednak polecił szefowi rządu zważać na swoje bezpieczeństwo.

„Wrażenie, jakby był ścigany ktoś z rządu i uciekał. Obraz, jakby ktoś ścigał Morawieckiego i chciał go zabić, takie napięcie się pojawia, jakby go chcieli zabić. No nie jest to lubiana postać, to wiemy, to po prostu nie jest lubiana postać. Będąc na jego miejscu, ja bym się zaczął jednak bać, ale tam jest buta” – ostrzega polski jasnowidz.

Według Glanca taki zamach mógłby mieć wymiar symboliczny. Zabójstwo premiera mogłoby mieć związek z trudną sytuacją gospodarczą w naszym kraju.

„Jakby go mieli wystawić, symbolicznie też zniszczyć, żeby pokazać też, że walczymy tutaj z korupcją. Ja go widzę po prostu stojącego i mam w tym momencie wrażenie, że stoi ktoś z nożem z tyłu, ciemna postać, niewyraźna ciemna postać. Z tymi słowami „i ty Brutusie przeciwko mnie”, symboliczny obraz. Ja myślę, że chcą go wystawić, koziołek ofiarny będzie potrzebny. Tak jakby jakieś zabójstwo w sferach politycznych miało się pojawić” – prorokuje Glanc.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę