Dodałam do wiadra z wodą. Czystszej podłogi w życiu nie miałam

wiadro z wodą i mop
fot. screen Youtube / Sabco Cleaning Products

Dzięki częstym porządkom w mieszkaniu panuje ład, a nasze samopoczucie znacząco się poprawia. Pucowanie mebli, odkurzanie i czyszczenie to kluczowe czynności, ale równie ważne jest mycie posadzki. Chyba nikt nie lubi dźwigać za sobą wiadra z wodą, a później ze wszystkich sił szorować parkietu mopem. Powstające na jego powierzchni smugi psują cały efekt, a my czujemy, że nasza praca poszła na marne. Czy zaciekom da się zapobiec? Owszem, wystarczy wrzucić do wiadra 1 składnik.

REKLAMA

Jak myć posadzkę, by za każdym razem efekt był olśniewający? Wystarczy sięgnąć po liście laurowe. Mają moc przeciwgrzybiczną i przeciwbakteryjną, a przy okazji dobrze odświeżają powietrze i myty areał. Przyprawa czyści parkiet jak najlepszy detergent.

Patent na zawsze czystą posadzkę

Marzysz, by posadzka w twoim domu była zawsze czysta na błysk? Wcale nie musisz wzywać ekipy sprzątającej. Wystarczy, że zamiast szykować wiadra, przyrządzisz prosty napar z liści laurowych. Weź 7 liści i zalej je 1 szklanką gorącej wody, odstaw napar do wystygnięcia. W czasie studzenia mieszanka błyskawicznie zyska kilkukrotnie większą siłę i będzie lepiej radzić sobie z kurzem, zabrudzeniami i zaciekami na posadzce.

REKLAMA

Wlej naturalny detergent z liści laurowych do wiadra z ciepłą wodą i zamieszaj. W ten sposób twoja posadzka w mgnieniu oka będzie czysta, a jej niesamowity blask rozświetli wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu. Wyeliminujesz z jej powierzchni szkodliwe pyłki i drobnoustroje chorobotwórcze, a przyjemny zapach ogarnie całe wnętrze. Tobie natomiast szybko poprawi się humor. Ten patent na czyszczenie posadzki pozwoli raz na zawsze zapomnieć o drogich detergentach ze sklepu, które często zawierają dużo chemii, a ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Czytaj też: Robaki kurzowe mogą czaić się w Twoim domu. Zwalczysz je 1 sposobem

REKLAMA

Podziel się: