Facebook | Dima Replianchuk

20-letni żołnierz, który był jednym z odpowiedzialnych za masowe zbrodnie w Buczy jest aktywny w mediach społecznościowych i publikuje szokujące wpisy. Zagroził, że wróci do Ukrainy i nadal będzie mordował jej obywateli.

O znalezieniu w mediach społecznościowych profilu 20-letniego Michaiła Tkacza z Władywostoku poinformował dziennikarz śledczy Dmitrij Repliańczuk z ukraińskiego portalu slidstvo.info. Miał on być jednym z odpowiedzialnych za ludobójstwo w Buczy.

Rosjanin zaczął otrzymywać od Ukraińców wiadomości, że jest „katem i okupantem”. W odpowiedzi żołnierz otwarcie przyznał się do popełniania zbrodni, a do tego zaczął grozić powrotem do kraju.

„Gdy tylko znów was dorwę, urwę wam głowy. Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami” – napisał Tkacz w mediach społecznościowych.

– A jeśli zapytasz, dlaczego chce nas zniszczyć? On sam odpowiedział: „Trzeba obalić rząd, żeby nie wstąpił do NATO, żeby nie było Ameryki, do której melodii tańczycie”. To wszystko w jego głowie, szczerze w to wierzy. Nie można im wybaczyć. Ani 20-letniemu Michaiłowi, ani jego współobywatelom – dodał Replianczuk.

20-річний російський окупант з Владивостока Міхаіл Ткач, який вчиняв звірства і геноциду мирних українців в Бучі, вже…

Opublikowany przez Dimę Replianchuka Poniedziałek, 4 kwietnia 2022


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę