Ofiara - Shylah Rodden
Facebook | Shylah Rodden

Do przerażającego wypadku doszło podczas organizowanej co roku wystawy Royal Melbourne Show w Australii. Przebywająca w wesołym miasteczku kobieta została uderzona przez wagonik kolejki górskiej. W krytycznym stanie trafiła do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło podczas wystawy Royal Melbourne Show w stanie Wiktoria w Australii. 25 września 26-letnia kobieta została uderzona przez kolejkę górską. Świadkowie wyznali, że stało się to w chwili, gdy schyliła się po swój telefon komórkowy.

Lokalni funkcjonariusze w dalszym ciągu pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności tego wypadku. Na tym jednak nie koniec – policja wciąż poszukuje innych świadków, którzy mogliby przekazać więcej szczegółów.

Organizatorzy Melbourne Royal Show w niedzielny wieczór wydali stosowne oświadczenie. Zawarli w nim informacje, że 26-letnia kobieta odbyła przejażdżkę kolejką górską, ale z całą stanowczością z niej nie wypadła.

– Ściśle współpracujemy z operatorem przejażdżki, WorkSafe Victoria i policją, aby dokładniej zbadać tę sprawę; jednak możemy potwierdzić, że nikt nie spadł – przekazano w oświadczeniu cytowany przez gazetę The Age.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę