Wypadek
Fot. YouTube | STOP PIRAT

Jedna z kamer monitoringu w Zielonej Górze nagrała drastyczne zdarzenie. W pewnym momencie kobieta prowadząca samochód osobowy nagle zasłabła. Z nagrania opublikowanego przez policję wynika, że potem zrobiło się niebezpiecznie.

Policja często publikuje nagrania, które mogą być przestrogą dla uczestników ruchu. W wielu przypadkach zarejestrowane nagrania służą również jako materiał dowodowy, jeśli sytuacja ostatecznie trafia do rozstrzygnięcia do sądu.

Lubuska policja udostępniła nagranie z 28 grudnia z ulicy Ułańskiej w Zielonej Górze. Obiektyw nagrał moment zasłabnięcia kobiety, która kierowała białym nissanem. Nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym uderzyła w uliczną latarnię.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, a samochód kobiety uległ poważnym uszkodzeniom. Po wypadku na miejscu zjawiło się sporo osób, które udzieliły pomocy 55-latce, która straciła przytomność jeszcze w trakcie jazdy.

Na miejsce zdarzenia zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Po przybyciu ambulansu lekarz w związku z nieznaną przyczyną zasłabnięcia kobiety za kierownicą zdecydował o zabraniu jej do szpitala na badania.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!