Wypadek
Twitter | Homersimo 🏁

W dramatyczny sposób zakończyło się wesele, podczas którego pan młody chciał się popisać przed gośćmi weselnymi i wsiadł na motocykl. W trakcie jazdy wpadł w poślizg i upadł, doznając licznych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w mieście Parma w północnej części Włoch. Pan młody postanowił popisać się przed gośćmi weselnymi i przyjechał na motocyklu. Jego jazda nie zakończyła się dobrze – wpadł w poślizg i doznał licznych obrażeń.

Nagranie z sytuacji pokazuje podekscytowaną pannę młodą, która czeka na poboczu drogi z flagą w szachownicę. Po chwili pojawił się jej mąż i wydarzył się dramat. Wideo z wypadku zyskuje popularność w mediach społecznościowych.

Mężczyzna z impetem uderzył w ziemię, po czym się po niej przetoczył. Wszystkiemu przyglądali się goście, którzy zaczęli krzyczeć i ruszyli mu z pomocą. Co prawda pan młody wstał o własnych siłach, ale finalnie trafił do szpitala.

Okazało się, że mężczyzna złamał obojczyk, miał wiele siniaków i rozciął głowę. Konieczne było założenie mu aż pięciu szwów. Przy swoim mężu czuwała żona, cały czas w swojej sukni ślubnej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę