Andrzej Duda
TikTok | Interia Sport

Prezydent Andrzej Duda w sobotę był obecny na konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i wykorzystał tę okazję do robienia sobie zdjęć z kibicami. Jeden z młodych fanów wywołał sytuację, o której jest głośno w sieci.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Adam Małysz osobiście zaprosił prezydenta na sobotnie zawody Pucharu Świata w Wiśle. W chwili wchodzenia na obiekt, Andrzej Duda został poproszony o zrobienie sobie zdjęć z kibicami.

Jeden z młodych fanów przekazał prezydentowi telefon, aby zrobił zdjęcie. Po chwili powiedział: „Odwrotnie kamera”. Prezydent dopytał „Tak?”, trzymając smartfona w taki sposób, jak zazwyczaj wykonuje się selfie.

– Odwrotnie kamera, proszę pana. Panie prezydencie! Odwrotnie telefon – instruował fan na nagraniu, które opublikowała Interia. W końcu Duda wykonał jego polecenie i odwrócił telefon.

Cała sytuacja przybrała dość niezręczny wymiar, ale z drugiej strony wyszła dość zabawnie. Młody kibic najwyraźniej chciał, aby zdjęcie zrobione z prezydentem miało jak najwyższą jakość, bowiem fotografie wykonywane tylnym aparatem zazwyczaj są lepsze od tych wykonywanych przednim.

@interiasport

Jak zrobić selfie? Młodzi fani skoków nauczyli prezydneta 😎 #skijumpingfamily #skijumping #andrzejduda

♬ I’m Good (Blue) – David Guetta & Bebe Rexha


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę