REKLAMA

Andrzej Duda
Fot. Twitter

Pewien polski nauczyciel pracujący na co dzień w Bangkoku pokazał swoim uczniom nagranie, na którym widać Andrzeja Duda mającego problemy z językiem angielskim. Wyjaśnił, że chciał w ten sposób ich zmotywować do bardziej wytężonej nauki.

REKLAMA

Kilka tygodni temu Andrzej Duda pojawił się w Davos, gdzie wziął udział w Forum Ekonomicznym. Podczas jednego z wystąpienia w języku angielskim co chwilę się zacinał i miał problemy ze składaniem zdań. Nagrania z jego wypowiedzi szybko obiegły sieć.

Polak pokazał uczniom nagranie z Andrzejem Dudą

Nagranie postanowił wykorzystać Polak, pracujący w Bangkoku jako nauczyciel. – Jeśli nie będziecie odrabiać prac domowych i nie będziecie się przykładnie uczyć, będziecie bełkotać tak jak ten gość. I wszyscy będą się z was śmiać – powiedział swoim uczniom Mateusz Biskup.

REKLAMA

Jako że nagranie z udziałem prezydenta zdobywa dużą popularność w sieci, redakcja o2.pl postanowiła skontaktować się z nauczycielem. Zapytano go, dlaczego postanowił pokazać film z Andrzejem Dudą swoim uczniom.

– To są bardzo fajne dzieciaki, dobrze mówią po angielsku, ale mają ostatnio problem z odrabianiem zadań domowych, więc postanowiłem ich trochę zmotywować. Mam nadzieję, że to poskutkuje, bo są bardzo ambitni – powiedział Mateusz Biskup.

REKLAMA

REKLAMA