Duńska policja poszukuje Polaka! 30-latek zrobił coś strasznego

30-letni Polak poszukiwany w Danii za morderstwo
fot. Policja

Duńska policja poszukuje obywatela Polski! 30-letni Michał Tomasz Kąpicki jest ścigany pod zarzutem zamordowania 29-letniego mężczyzny, także Polaka. Według ustaleń policji, poszukiwany może przebywać obecnie w Polsce, Szwecji albo Niemczech.

REKLAMA

Do zabójstwa 29-letniego Polaka doszło w hotelu Brøndby w Danii, 5 stycznia bieżącego roku. Domniemanym sprawcą mordu ma być 30-letni Michał Tomasz Kąpicki, za którym policja w Kopenhadze wystosowała list gończy – informuje polsatnews.pl.

Poszukiwany ma 187 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała.

REKLAMA

Dania. 30-letni Polak poszukiwany za zamordowanie innego Polaka

Duńscy śledczy ustalili, że Kąpicki mógł uciec do Polski, ale może przebywać także w Niemczech lub innym kraju skandynawskim – w Szwecji.

„Każdy, kto ma informacje na temat poszukiwanego, może skontaktować się z policją w Kopenhadze Lars Andersen, telefonicznie +45 30536001 i pocztą elektroniczną: [email protected]” – napisano w komunikacie polskiej policji.

REKLAMA

To nie jedyny sposób przekazania informacji w sprawie domniemanego mordercy. Z policją można skontaktować się także telefonicznie pod numerem 112 lub zgłosić się do właściwego dla miejsca zamieszkania komisariatu policji.

Podziel się: